1+1 ZADARMO NA VYBRANÉ PRODUKTY
ZĽAVA 35% TAKMER NA VŠETKO | KÓD: SK35
EXTRA 5% ZĽAVA NAD 80€
MYPRO ŠEJKER ZADARMO OD 85€

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

MP Curve Booty Short - Dark Carbon

Šortky Curve Seamless Booty Shorts

EUR

MP Curve Booty Short - Dark Carbon

Šortky Curve Seamless Booty Shorts

EUR

Doprava ZADARMO od 65 EUR

Množstvo:

( 0 item is in your basket items are in your basket )

 

Ak nie som úplne spokojný so svojou položkou?

Prosím, pozrite si naše reklamačné podmienky.

EXTRA 5% ZĽAVA NA VŠETKO* | Stačí nakúpiť nad 80€ | Aplikuje sa automaticky

Získajte extra 5% zľavu pri nákupe nad 80€!

*Na vybrané produkty. Zľava sa nevzťahuje na Kreatín, Vzorky, Jelly Belly produkty a nové Velocity a Tempo kolekcie športového oblečenia. Akcia platí iba limitovanú dobu, alebo do vypredania promo zásob Je možné použiť iba jeden zľavový kód na objednávku. Zákazníci môžu mať viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je 300€. Zľava nie je možné uplatniť na produkty, na ktoré sa vzťahuje exkluzívne akcie, list produktov nájdete tu.

KUP TERAZ

Hodnotenia Zákazníkov

Overall Rating : 4.0 / 5 (2 Hodnotenia Zákazníkov)
  • 1 5 star reviews
  • 0 4 star reviews
  • 1 3 star reviews
  • 0 2 star reviews
  • 0 1 star reviews
 

Najlepšie recenzie od zákazníkov

Tam, kde hodnotenia sa týkajú potravín, kozmetických prostriedkov, výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku. Hodnotenia zákazníkov sú nezávislé a nepredstavujú názory The Hut Group.

MP Curve Booty Short - Dark Carbon

Objednala som velkost M, guma je velmi tuha ako by to bolo XS. Takze dost tlaci a robi faldy na bruchu. Latka na sortkach je inak dost volna. Neodporucam

Bolo to užitočné?

MP Curve Booty Short - Dark Carbon

veľmi dobre sedia...materiál je príjemný a pružný takže sú veľmi pohodlné...isto si ich objednám aj v inej farbe...odporúčam

Bolo to užitočné?